TOERNOOI OVERZICHT

INSCHRIJVEN VOOR EEN TOERNOOI

LET OP: Door technische storingen kan het altijd voorkomen dat een inschrijving per ongeluk niet aan is gekomen. Check altijd even als u ingeschreven hebt of u na 24 uur ook daadwerkelijk bent toegevoegd aan de deelnemerslijst om teleurstelling te voorkomen. (dit gebeurt handmatig! dus u staat niet direct na inschrijving op de lijst.)

Mocht uw naam er na 48 uur nog niet op staan! neem dan even contact op met de webmaster Mark Honsbeek via Tel. 06 – 23706237. Een appje en u heeft binnen enkele minuten antwoord!  Is het toernooi binnen 24 uur, stuur dan een app met uw naam + voor welk toernooi u wilt inschrijven.

INSCHRIJVEN VIA APP.
Inschrijven via APP mag ook, stuur uw naam + voor welk toernooi u zich wilt opgeven naar Tel. 06-23706237 en wij voegen u toe aan de deelnemerslijst. 


Zaterdag 21 december 2019
Groene Hart Kerst Koppel Toernooi

Capaciteit: 32 koppels
Inschrijfgeld: €20,- per koppel
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Menno Lammers/Rachelle Mattu
  2. Alex Mos/John Zandbergen
  3. Michael Busscher/Johan van Velzen
  4. Moreno Blom/Perry Noordermeer
  5. Klaas Slagt/Pascal Verhoog
  6. Marco Hoogendoorn/Berry Roelofs
  7. Guus Maas/Lindsey vd Craats
  8. Cliff/Matthijs
  9. Richard den Hartog/Do Olsthoorn
  10. Arjan/John
  11. Peter/Willem
  12. Patrick van Santen/Co Stompé jun

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Vincent v/d Leek

Schrijf je in via DEZE LINK


Zondag 22 december 2019
Kerst Masters 2019

Capaciteit: 48 heren/16 dames
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 14:00 uur / Aanmelden tot 13:45 uur
SPDC is geopend vanaf 12:30 uur. 
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Menno Lammers
  2. Berry Roelofs
  3. Michiel Sloos
  4. Hugo Geutskens
  5. Tonny Veenhof
  6. Perry Noordermeer
  7. Pascal Verhoog
  8. Anne Dorrestijn
  9. Kayleigh Amelsbeek
  10. Marco Hoogendoorn
  11. Michael Busscher
  12. Klaas Slagt
  13. Remco Wiersma
  14. Jasper van Vulpen
  15. Thijs Badoux
  16. Richard den Hartog
  17. Nico van Os
  18. Patrick van Santen
  19. Co Stompé
  20. Eric Soekra
  21. Danny Steffens
  22. Gerrit Montijn
  23. Johan van Velzen

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 25 JANUARI  2020
Planchaa Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Marco Smit

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 15 FEBRUARI  2020
van Vliet Muziek Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Marco Smit

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 28 MAART  2020
El Rey Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Marco Smit

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

Schrijf je in via DEZE LINK


VRIJDAG 10 APRIL  2020
Goede Vrijdag Koppel Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 18 APRIL  2020
Autoschade Hogenboom Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


WOENSDAG 20 MEI  2020
Avond voor Hemelvaart koppel darts

Capaciteit: 32 koppels
Inschrijfgeld: €20,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Dominique Olsthoorn/Donny de Jong (SPONSORED BY HONSBEEK MEDIA)
  2. Richard den Hertog/Patrick Boer
  3. Berry Roelofs/Mathieu v/d Geer
  4.  

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


DONDERDAG 21 MEI  2020
Hemelvaart Masters Single

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Richard den Hertog
  2. Patrick Boer
  3. Berry Roelofs 
  4. Mathieu v/d Geer
  5.  

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 30 MEI  2020
Kevin Plomp Parket Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 13 JUNI  2020
IT Serve Open Darts 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK


ZATERDAG 4 JULI  2020
Meijers Machine en Metaaltechniek Open Darts KOPPEL 2020

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Barry Meijers & Michael Busscher

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

Schrijf je in via DEZE LINK