TOERNOOI OVERZICHT

INSCHRIJVEN VOOR EEN TOERNOOI

LET OP: Door technische storingen kan het altijd voorkomen dat een inschrijving per ongeluk niet aan is gekomen. Check altijd even als u ingeschreven hebt of u na 24 uur ook daadwerkelijk bent toegevoegd aan de deelnemerslijst om teleurstelling te voorkomen. (dit gebeurt handmatig! dus u staat niet direct na inschrijving op de lijst.)

Mocht uw naam er na 48 uur nog niet op staan! neem dan even contact op met de webmaster Mark Honsbeek via Tel. 06 – 23706237. Een appje en u heeft binnen enkele minuten antwoord!  Is het toernooi binnen 24 uur, stuur dan een app met uw naam + voor welk toernooi u wilt inschrijven.

INSCHRIJVEN VIA APP.
Inschrijven via APP mag ook, stuur uw naam + voor welk toernooi u zich wilt opgeven naar Tel. 06-23706237 en wij voegen u toe aan de deelnemerslijst. 


Zaterdag 22 juni 2019
IT Serve Open Darts 2019

1e plaats €200,- gegarandeerd
Capaciteit: 64 deelnemers
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Berry Roelofs
  2. Daniel Geysendorpher
  3. Joost Jan van Hattem
  4. Jorn de Lange
  5. Sven Goudkuil
  6. Wesley van Ravesteijn
  7. Cor Kuijpers

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

 Schrijf je in via DEZE LINK


Donderdag 11 juli 2019

SUMMER BATTLE – Kwalificatie 

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

 Schrijf je in via DEZE LINK


Donderdag 18 juli 2019
SUMMER BATTLE – Kwalificatie 

Wedstrijdleiding: Mark Honsbeek/Rilana Honsbeek

 Schrijf je in via DEZE LINK


Zaterdag 24 augustus 2019
Chiropractie Open Darts 2019

1e plaats €150,- gegarandeerd
Beste dame: €50,- (bij minimaal 8 dames)
Capaciteit: 64 deelnemers
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Nancy van Tilborg
  2. Daniel Geysendorpher

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

 Schrijf je in via DEZE LINK


Zaterdag 14 september 2019
Maston-Home Open Darts 2019

1e plaats €200,- gegarandeerd
Capaciteit: 64 deelnemers
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Berry Roelofs

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

 Schrijf je in via DEZE LINK


Zaterdag 19 oktober 2019
Easykassa.nl Open Darts 2019

1e plaats €175,- gegarandeerd
Capaciteit: 64 deelnemers
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Berry Roelofs

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

Schrijf je in via DEZE LINK


Zaterdag 16 november 2019
Adyvo Open Darts 2019

Capaciteit: 64 singles
Bij minimaal 8 dames een apart dames toernooi
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 14:00 uur / Aanmelden tot 13:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Dominique Olsthoorn
  2. Donny de Jong
  3. Mathieu van de Geer
  4. Berry Roelofs
  5. Richard den Hartog
  6. Patrick Boer

Wedstrijdleiding: Vincent v/d Leek

Schrijf je in via DEZE LINK


Zaterdag 21 december 2019
Groene Hart Kerst Koppel Toernooi

Capaciteit: 16 koppels
Inschrijfgeld: €15,- per koppel
Aanvang: 20:00 uur / Aanmelden tot 19:45 uur
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1.  Menno Lammers/Rachelle Mattu

Wedstrijdleiding: Jolanda v/d Ende

Schrijf je in via DEZE LINK


Zondag 22 december 2019
Kerst Masters 2019

Capaciteit: 32 heren/16 dames
Inschrijfgeld: €10,-
Aanvang: 14:00 uur / Aanmelden tot 13:45 uur
SPDC is geopend vanaf 12:30 uur. 
Poules/knock-out winnaars/verliezersronde

DEELNEMERSLIJST

  1. Menno Lammers
  2. Berry Roelofs
  3.  

Wedstrijdleiding: Nog niet bekend

Schrijf je in via DEZE LINK


 

Woensdag 20 mei 2020

De avond voor Hemelvaart Koppeldarts 

DEELNEMERSLIJST

  1. Dominique Olsthoorn/Donny de Jong (SPONSORED BY HONSBEEK MEDIA)
  2. Richard den Hertog/Patrick Boer
  3. Berry Roelofs/Mathieu v/d Geer


Donderdag 21 Mei 2020

De Hemelvaart Masters 2020

DEELNEMERSLIJST

  1. Richard den Hertog
  2. Patrick Boer
  3. Berry Roelofs 
  4. Mathieu v/d Geer